194D3B96-55A4-4D9A-8A76-2AB89A56CE00.jpeg
ae4db5be-5251-42c2-be19-8efd3c504543.jpg

Bouqet Autumn

35,00 €

Skladom. Odosielame do 2 dní.

Flowers Diana bouqet na mieru je Vami zvolená farebná kombinácia v kytici Vašich prestáv. Balená nadčasovou a sofistikovanou technikou francúzskej školy balenia je kyticka krásne elegantne usporiadaná.
Zvoľte si svoju predstavu do poznámky k objednávke, ako je odtieň, farebnosť alebo druh kvietkov,ktoré by ste si želali. Alebo ešte jednoduchšie nechajte výber na nás, floristov s dlhoročnými skúsenosťami.
Bouqet na mieru je perfektný doplnok k výnimočnej, ba priam luxusnej príležitosti. Každý bouqet na mieru je zväčnený na instatnej fotografii priloženej k Vami nakombinovanej kytici. Ak hľadáte luxusnú, nadčasovú krásu kvetov v najvyššom štandarte, tak Bouqet na mieru je kytica balená v limitovanej edícii je tou pravou voľbou pre Vás.
 
Približné rozmery : D20cm x H30cm
 

Fotografia kytice slúži len ako ilustrácia. Flowers Diana používa iba tie najčerstvejšie živé rezané kvety. Každá kytica je originál a jedinečná. Garancia unikátnosti Vami zvolenej kvetinovej kompozície.
Vyhradzujeme si právo zmeny odtieňu kvetov.
Kytica na fotografii nie je totožná s Vaším výberom kvietkov, slúži len ako inšpirácia pre Vás k výberu vlastného Bouqetu na mieru.