Doprava a platba

Platba:

Objednávateľ môže za objednaný tovar zaplatiť:
•    prostredníctvom platobnej brány
•    vkladom na účet
•    pri osobnom odbere hotovosťou alebo platobnou kartou
Bankové spojenie:
Tatra banka: SK33 1100 0000 0026 2512 8855

SWIFT kód: TATRSKBX

Platba je zabezpečovaná pomocou platobnej brány.

Platbu za objednaný tovar je potrebné uskutočniť najneskôr 24 hodín pred zvoleným doručením. Iba uhradené objednávky budú expedované.

Dodacie podmienky:

Doručenie zásielok zo živých rezaných kvetov počas pracovných dní je možné zabezpečiť od utorka do piatka v časovom rozmedzí od 9:00 do 18:00. Vyhotovenie objednávok záleží od požadovaného tovaru, štandardný tovar je expedovaný do 2 dní od objednávky, špeciálny tovar do 15 dní od uskutočnenia objednávky. Živé rezané kvety nedoručujeme počas mínusového nepriaznivého počasia. Doručenie len na vlastnú zodpovednosť.

Odberateľ sa zaväzuje, že:

•    v objednávke uvedie adresu doručenia zvolného produktu, príjemcu , aktuálny telefonický a adresný kontakt na príjemcu, termín doručenia kytice/kvetinového boxu
•    zaplatiť objednaný tovar najneskôr 24 hodín po zrealizovaní objednávky

ak platba nebola uskutočnená prostredníctvom platobnej brány priamo cez eshop, je kupujúci povinný uhradiť tovar a zaslať potvrdenie o platbe na info@flowersdiana.sk, aby mohli byť platby kupujúceho priradené k objednávke

•    dá súhlas, aby bola kytica/kvetinový box, zvolený produkt daný do rúk inej osoby, ak nie je prítomný Príjemca kytice

2.9

Na základe určenia vyššej moci " VIS MAJOR" eshop funguje v stlmenom režime až do odvolania vlády. Vaše objednávky doručujeme výlučne kuriérskou službou a len na územie Českej a Slovenskej republiky. Štandartné doručenie je do dvoch pracovných dní od uskutočnenia objednáky alebo doručenie na Vami zvolený dátum. Doba doručenia nie je pevná. Balíky sú doručované s ohľadom na aktuálnu situáciu. Vyhradzujeme si právo zmeny a druhu kvetov v každej objednávke, podľa možnosti dodania živých a rezaných kvetov z holandskej burzy.

Doručovanie sa uskutočňuje v pracovné dni štandartne od pondelka do piatku. Živé rezané kvety sa doručujú len od utorka do piatku. Pondelkové doručenie nie je možné u živých rezaných kvetov!!! Dbáme na čerstvosť Vašich objednávok, ďakujeme za pochopenie doručovacích podmienok.

Sme tu pre Vás v pracovné dni od 8:00-18:00.

Poštovné:

Slovenská republika – 4,80 €
Česká republika – 9,98€                                                                                                                                                                                                                                                             

Maďarsko -38,5 €
Poľsko -38,5 €
Rakúsko -38,5 €
Nemecko -38,5 €

Holandsko - 38,5 €
Belgicko - 38,5 €
Luxembursko - 38,5 €
Chorvátsko - 38,5 €
Slovinsko - 38,5 €                                                                                                                                                                                                                                                                  Francúzsko - 38,5 €
Taliansko - 38,5 €

Španielsko - 38,5 €
Portugalsko - 38,5 €
Dánsko - 38,5 €
Švédsko - 38,5 €
Fínsko - 38,5 €
Írsko - 38,5 €
Rumunsko - 38,5 €
Bulharsko - 38,5 €
Lotyšsko - 38,5 €
Estónsko - 38,5 €
Litva - 38,5 €
Grécko - 38,5 €
Veľká Británia - 38,5 €
 

Osobný odber objednaného tovaru je možné uskutočniť po vzájomnej konzultácii, zaslaním žiadosti o osobný odber tovaru na info@flowersdiana.sk

Osobný odber je možné uskutočniť na adrese:

Flowers Diana, s.r.o.
Garbiarska 2854
Liptovský Mikuláš  031 01

Sobotné doručenie – 15 €. Sobotné doručenie je možné len v mestách, kde sa nachádza depo prepravnej spoločnosti.

Doručenie v presne stanovený čas – 12 €. Doručenie v presne stanovený čas len v rozpätí dvojhodinového intervalu je možné len v mestách, kde sa nachádza depo prepravnej spoločnosti.

Sobotné doručenie a doručenie na presne stanovený čas je možné objednať prostredníctvom žiadosti zaslanej na info@flowersdiana.sk.

Sobotné doručenie a doručenie v presne stanovený čas je možné len v rámci doručenia v Slovenskej republike.

Ak si želáte sobotné doručenie alebo doručenie na presne stanovený čas, je potrebné uviesť svoju požiadavku do poznámky pre doručenie. Môže sa však stať, že nebude monžné doručiť zásielku vo vami stanovenom čase, v takom prípade vám bude vrátený poplatok za expresné doručenie. Nárok nevzniká na vrátenie plnej hodnoty prepravy v prípade doručenia v daný deň.

Balíková doručovacia služba doručuje balíky v pracovných dňoch. Táto štandartná doba doručenia zásielky však nie je časovo zaručená,  zásielky sa dopravujú po cestách a zdržanie dopravy môže viesť k omeškaniu.

Záleží nám na tom, aby vám kytice a kvetinové aranžmá prišli absolútne v poriadku, preto využívame len tie najkvalitnejšie kuriérske služby. Vďaka tomu vám vieme poskytnúť:

yes doručenie kamkoľvek na Slovensku za rovnakých cenových podmienok po prvé uzamykateľné dvere,

yes doručenie kamkoľvek v rámci členských štátov EÚ po prvé uzamykateľné dvere,
yes možnosť voľby dátumu doručenia vašej objednávky,
yes online sledovanie stavu vašej objednávky,
yes možnosť telefonického dohovoru doručenia s kuriérom

yes bezpečné zabalenie Vašej zásielky.

Informácie o cene kytíc, kvetinových aranžmá a doprave vám radi poskytneme na e-mailovej adrese  info@flowersdiana.sk alebo na telefónnom čísle +421 911 531 807

 

Pri vypĺňaní doručovacích a fakturačných údajov dbajte na ich správnosť.

Správny telefonický kontakt napomôže úspešnému odovzdaniu Vašej objednávky.

Každá zásielka sa doručuje len raz!